Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

 

  1. Úvodní ustanovení:

   Obchodní podmínky internetového obchodu www.t-baterie.cz se řídí platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník).

  1. Objednávka zboží

   Objednávat je možné následujícími způsoby:
   • prostřednictvím internetového obchodu na adrese www.t-baterie.cz
   • e-mailem na adrese info@t-baterie.cz
   • telefonicky na tel. čísle + 420 739 075 380 nebo +420 235 364 664
   • osobně

   Náležitosti objednávky:


   • Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.t-baterie.cz jsou považovány za závazné. Zasláním objednávky kupující vyjadřuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.
   • Při vyplňování všech potřebných údajů nového zákazníka je nutné uvést správnou dodací adresu a e-mailovou adresu, na kterou bude následně zaslána kopie objednávky jako potvrzení o zapsání do objednávkového systému a stavu jejího vyřizování. K objednání zboží není nutná registrace. Stačí uvést platnou dodací a e-mailovou adresu příp. telefoní číslo.
   • Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy. Ta vzniká v momentě převzetí objednaného zboží kupujícím. Předmětem jednotlivých kupních smluv (objednávek) bude dodávka zboží v množství a podle druhů uvedených v objednávkách kupujícího a potvrzených prodávajícím.
   • Kupující dostane zboží za cenu platnou v době objednání. Tuto cenu je prodávající oprávněn měnit vzhledem k aktuální situaci na trhu a v závislosti na vývoji kurzu Kč vůči zahraničním měnám. Pokud kupující s touto změnou nesouhlasí, objednávku může zrušit.
   • Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího při zaplacení kupní ceny a jeho převzetím.

  1. Storno objednávky

   • Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud zboží již nebylo expedováno.
   • Provozovatel internetového obchodu si vyhrazuje právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se zboží přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, popř. se výrazným způsobem změní jeho cena.
   • O stornování objednávky bude zákazník neprodleně informován.
   • Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.

  1. Ochrana osobních dat

   Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky dává kupující souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech. t-baterie.cz si váží důvěry svých zákazníků a zavazuje se, že bude chránit jejich osobní údaje a v žádném případě je neposkytne třetí osobě.


  1. Platební podmínky

   • platba bankovním převodem
   • dobírkou při přebírání zboží od smluvního přepravce (PPL)

  1. Dodání zboží

   • Termín dodání - zboží bude dodáno co nejrychleji, zpravidla do 24h od přijetí objednávky. Prodávající si vyhrazuje právo na prodloužení dodací lhůty v případě, že se vyskytnou nepředvídatelné události. O delší dodací lhůtě je zákazník neprodleně informován.

   • Způsob doručení:

     1. Osobní odběr - před osobním odběrem se prosím informujte, jestli je dané zboží skladem resp. připraveno k odběru telefonicky nebo e-mailem. V případě úhrady předem na účet, může zboží převzít pouze oprávněná osoba tedy kupující, který se musí prokázat platným občanským průkazem nebo cestovním pasem.
     2. Zaslání přepravní službou PPL- zboží zasíláme pomocí přepravní společnosti PPL. V okamžiku odeslání Vám bude e-mailem zaslána informace o odeslání zásilky a link na sledování stavu přepravy. U tohoto druhu dopravy je zajištěna dodací lhůta do 24h od odeslání.
   • Cena za dopravu po ČR:

    1. dobírkou - 99 Kč
    2. platebním příkazem - 75 Kč

Dopravné včetně dobírky je zdarma při objednávce nad 1 000 Kč bez DPH v rámci České Republiky. Dopravné na Slovensko a do jiných zemí EU je ve výši platné podle aktuálního ceníku PPL.

   • Cena za dopravu na Slovensko je 250 Kč s DPH resp. 9,3 EUR. Je-li balíček zaslán na dobírku, tak je třeba přičíst 1,5 EUR.

   • Každá dílčí dodávka je splněna převzetím zboží kupujícím na smluveném místě a potvrzením dodacího listu nebo účtenky o jejím převzetí. Dodávka je rovněž splněna předáním zboží dopravci k přepravě do místa určení. Nebezpečí škody na věci přechází na kupujícího v době kdy převezme zboží od prodávajícího. Je-li však zboží přepravováno do smluvními stranami dohodnutého místa plnění, nese prodávající všechna rizika spojená s přepravou zboží (ztráta, zničení, poškození zboží) tak, aby kupujícímu nevzniklo žádné nebezpečí vzniku škody spojené s jeho objednávkou, a to za předpokladu, že kupující ihned při dodání zboží dopravcem toto prohlédne a při zjevném a na povrchu zásilky znatelném poškození, popř. zjevné a uvnitř poznatelné částečné ztrátě zásilky, pečlivě celý obsah zkontroluje a ihned provede zápis o poškození zásilky se zástupcem dopravce. Není-li poškození nebo částečná ztráta obsahu zásilky při jejím předání dopravcem zjevná, je kupující povinen provést zápis o poškození zásilky se zástupcem dopravce nejpozději do 3 pracovních dnů od data převzetí zásilky.

  1. Záruka a reklamace

   • Délka záruky baterií T6 Power je 24 měsíců. Baterie jsou spotřební zboží s omezenou životností. Tato doba začíná běžet dnem vystavení faktury a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. Záruka se nevztahuje na opotřebení baterie způsobené jejím obvyklým užíváním. Není proto možné například reklamovat baterii po několikaměsíčním užívání proto, že má nižší než původní kapacitu. Při instalaci baterie postupujte dle uživatelské příručky výrobce zařízení.
   • Případnou reklamaci zboží, zakoupeného na eshopu t-baterie.cz, může zákazník uplatnit na naší adrese: PenTec s. r. o. , Veleslavínská 19/30, Praha 6 - 162 00 nebo nás kontaktovat na telefonních číslech uvedených v kontaktech eshopu. Reklamace bude vyřízena do 30dnů.
   • V případě oprávněné/prokázané vady zboží, na které se vztahuje záruka, má zákazník právo na jeho bezplatnou opravu nebo výměnu. Prodávající si vyhrazuje právo nahradit vadné a neopravitelné zboží za jiné, obdobné, se srovnatelnými technickými parametry.

  2. NÁROK NA UPLATNĚNÍ ZÁRUKY

   Nárok na uplatnění záruky zaniká v následujících případech:

   • vypršela-li u reklamovaného zboží dnem převzetí do opravy záruční doba
   • poškozením zboží při přepravě (tyto škody je nutné řešit přímo s dopravcem)
   • používáním zboží v podmínkách, které neodpovídají svoji teplotou, prašností, vlhkostí, chemickými a mechanickými vlivy běžnému prostředí
   • neodbornou instalací, zacházením, obsluhou nebo zanedbáním péče o zboží
   • zboží bylo poškozeno nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci nebo všeobecnými zásadami
   • provedením neoprávněného zásahu do zařízení či jiných úprav bez svolení prodávajícího
   • zboží bylo poškozeno živelnými pohromami (ohněm, vodou, bleskem)

  1. Odstoupení od kupní smlouvy

   U zboží zakoupeného prostřednictvím internetového obchodu je kupující oprávněn odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.

   V takovém případě je povinen:
   • Písemným způsoben informovat prodávajícího
   • Zaslat nepoužité, nepoškozené či jinak znehodnocené zboží v původním obalu (včetně příslušenství, záručního listu, návodu apod.) se všemi prodejními doklady na adresu prodávajícího. Nebude-li zboží vyhovovat výše uvedeným podmínkám, prodávající jej nemusí přijmout zpět.

   Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží budou peníze zaslány složenkou nebo převodem na účet zákazníka a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude moci prodávající akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.


 1. Odpovědnost za správnost údajů t-baterie.cz upozorňuje, že informace na webových stránkách mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti či typografické chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění. Společnost tedy nemůže bezvýhradně garantovat správnost jejich obsahu a nenese vůči jiné straně odpovědnost za škody, způsobené použitím informací z internetového obchodu nebo odkazovaných webových stránek, jestliže tyto informace nebyly na přání zákazníka následně písemně potvrzeny.